Povit LKS 71 PVC Dambıl Pembe 1,5 Kg (Adet Satılmaktadır)
Povit LKS 71 PVC Dambıl Pembe 1,5 Kg (Adet Satılmaktadır)

Povit LKS 71 PVC Dambıl Pembe 1,5 Kg (Adet Satılmaktadır) (SB1291)

Marka : POVİT
Fiyat : ₺43,50  + KDV
KDV Dahil : ₺51,33

Povit LKS 71 PVC Dambıl Pembe 1,5 Kg (Adet Satılmaktadır)

1,5 Kg

Blister Paketli

El anatomisine uygun olarak dizayn edilmiştir

Üzeri vinyl malzeme ile kaplanmıştır

Kol ve Göğüs geliştirmede çalışma için uygundur.

Tek olarak gönderilmektedir.

Kutu içeriğinde 1,5 Kg x 1 Adet Dambıl bulunmaktadır.

El anatomisine uygundur Egzersiz Setini Kullanarak Çalıştırabileceğiniz Kas Grupları: · Kol kaslarınız, · Omuz kaslarınız, · Sırt kaslarınız, · Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz · Kanat kaslarınızı da bu sayede geliştirebilirsiniz. French Triceps: Uygulanışı biraz zor olsa da dikkatli ve düzenli bir şekilde uygulanırsa çok etkili bir harekettir. Dambıl la uygulanıyor olması onun evde de yapılabilir olmasını sağlıyor. Tek elle kavranan Dambıl dirsek baş yanında ve başa paralel kalacak şekilde, nefes alınarak baş arkasında sırta doğru indirilir. Nefes verilerek dirsek hiç öne ve yana kaçmadan dairevi bir hareketle dirsekler düzelinceye kadar yukarıya kaldırılır ve tekrarlara geçilir. Tüm triceps kaslarını çalıştıran bir harekettir. Hammer Curl: Ayakta avuç içleri vücuda dönük olarak tutulan dambıl hiç çevrilmeden kontrollü ve yavaş bir şekilde nefes verilerek kaldırarak kontrollü bir şekilde tekrar indirilir hareketin iki dambılla yapılması önerilir birini kaldırırken diğerini indirmek de kullanılan bir metot dur. Dirseklerin hareket etmemesine özen gösterilmelidir. Alt bicepsleri çalıştıran yararlı bir harekettir. Dambıl Concentration Curl (Konsantre Curl): Bench kenarına oturularak Dambıl lar normal pozisyonda kavranır ve dirsekler bacağın iç kısmana yaslanır , nefes verilerek ağırlıklar omuza kaldırılır tam kasılma hissedilince nefes alınarak başlangıca dönülür. Yine alt uçları çalıştıran yükselten bir harekettir. Dumbbell Curl (Ayakta Dambıl Kaldırma) ; Ayakta avuç içleri yukarı bakacak şekilde her iki ele alınan Dambıl'ar, nefes verilerek vücut yanından omuz istikametine doğru çift olarak veya tekli sıra ile kaldırılır. Nefes alınarak indirilir. Dambıl'ların biri indirilirken, diğeri omuz istikametine doğru yükselir ve hareket esnasında dirsekler vücut yanında sabit kalır. Önemli olan dirseklerin sabit kalması ve hareketin yavaş ve kontrollü yapılmasıdır. Ayrıca Dambıl lar kaldırılırken bileklerden bükülerek düzeltilmesi ve indirilirken tekrar döndürülmesi bilek kasları üzerinde yardımcı bir etki yapar. Bu hareket incline bench (yatık sırada) de uygulanabilir.

Dambıl Ağırlık siparişlerinizi Spor Burada İnternet sitemiz üzerinden kolayca verebilirsiniz. İnternet üzerinden ilk defa alışveriş yapacaksanız ve yardıma ihtiyacınız varsa bize telefonla ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden üyemiz olarak yapacağınız tüm alışverişlerde ''Hesabım'' kısmından siparişinizin son durumunu görüntüleyebilir, bizler ile ticket sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Üyemiz olarak yaptığınız alışverişlerde site içi kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanma imkanına sahip olabilir ve sonraki alışverişlerinizde adres vb bilgilerinizi tekrar girmekle uğraşmazsınız. Dilerseniz ''Üyeliksiz Alışveriş'' özelliğini kullanarak sipariş verme imkanına da sahipsiniz. Ancak bu durumda sadece üyelerimizin faydalanabileceği avantajlar geçerli olmayacaktır.

Telefonla Dambıl Ağırlık Siparişi vermek için bize 0212 665 01 52 iletişim numaramızdan ulaşabilir veya ürün sayfasında yer alan Telefonla Sipariş formunu doldurabilirsiniz. Form üzerinden iletilen sipariş taleplerine mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız. 

Whatsapp üzerinden sipariş vermek için bize 0505 650 12 69 nolu hattımızdan 7/24 yazabilirsiniz. Whatsapp ile sipariş taleplerine mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız. 

Sipariş ödemelerinizi, Kredi Kartı, Havale, EFT ve Kargo Kapıda Ödeme yolu ile yapabilirsiniz. Kargo Kapıda Ödeme ile ürünlerinizi teslim aldıktan sonra ödemeyi kapıda nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda Ödemeli siparişlerde, seçtiğiniz kargo firması tarafından ürün bedeline ilave olarak Kapıda Tahsilat Hizmet ücreti yansıtılacaktır. Kapıda Ödeme özel tasarım olarak geçen ve ''Kendin Tasarla'' özelliğini içeren ürünlerde geçerli değildir.

Kargo hakkında bilgi almak için yukarıda yer alan KARGO BİLGİSİ başlıklı alanda yer alan açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Kampanya, İndirim ve duyurulardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın.